کوین ترودو

کوین ترودو الان کجاست؟

با سلام خدمت همراهان سایت ایده ال سنس

در این مقاله قصد داریم یکی از سوالات پر تکرار کاربران را پاسخ دهیم

آن سوال طلایی هم مربوط به کوین ترودو هست که الان آقای کوین ترودو کجاست ؟ آیا بازم مسیر دوره های فوق العادش ادامه داره؟

شبکه جهانی اطلاعات کوین ترودو هنوز هم پابرجاست ؟

خب حالا بپردازیم به جواب این سوالات ، کوین ترودو به دلیل افشا کردن راز و رمز های گروه های مخفی ،مخصوصا در خصوص دارو ها و درمان های طبیعی از سال ۲۰۱۳ به مدت ۱۰ سال به زندان محکوم شد.

کوین ترودو دوره های خودش رو در ۱۲ سطح در شبکه جهانی اطلاعات در اختیار عموم مردم قرار داده بود که برای دسترسی به سطوح آموزشی کوین ترودو پیشنهاد می کنیم از طریق لینک تلگرامی که در انتهای این مقاله قرار میگیرد وارد کانال کوین ترودو شوید و دوره های کوین رو با هم مورد بررسی قرار بدیم.

پس از زندانی شدن کوین ترودو شبکه جهانی اطلاعات هم به حالت تعلیق درآمد زیرا شکایت هایی از کوین شده بود و او را فردی دروغگو معرفی کرده بودند که با یک سری آموزش های غلط و تبلیغات گسترده ، قصد کلاهبرداری را دارد.

آیا کوین ترودو دروغگو است؟

برای رسیدن به جواب این سوال یک پیشنهاد دارم ، شما می تونید یکی ، دو تا از دوره های کوین ترودو رو تهیه کنید و آنها را گوش کنید و طبق دستورالعمل های دوره ، تمریناتش رو انجام بدین ، بعد زندگی خودتون رو قبل از گوش دادن به دوره و بعد از گوش دادن به دوره مورد بررسی قرار بدین .

اگر در زندگی شما تغییراتی رخ داد ، پس میشه نتیجه گرفت که حرف های کوین ترودو راست است و می شود به او اعتماد کرد.

در واقع دوره های کوین ترودو در سراسر جهان تاکنون زندگی هزارن نفر رو مورد تغییر قرار داده است زیرا کوین ترودو آموزش های گروه های مخفی رو افشا کرده است و یکی از دلیل های زندانی شدنش هم همین مورد است .

گروه های مخفی که گاها مردم عادی را از آنها می ترسانند در واقع چیز ترسناکی نیست و عده ای از افراد سطح بالای جامعه هستند که دور هم جمع می شوند و در مورد اینکه جهان هستی چگونه کار می کند و چطوری میشه به اهداف رسید با همدیگه صحبت می کنند.

زندگی کوین ترودو قبل از برگزاری دوره های آموزشی

یک نکته بسیار مهم درمورد کوین ترودو که میشود به راحتی به کوین اعتماد کرد این است ، که او قبل از اینکه تصمیم به تهیه دوره های آموزشی کند و این مطالب را به دیگران آموزش دهد ، این اطلاعات را در زندگی خودش تست کرده و به نتایج بی نظیری دست یافته است ، ثروت کوین ترودو خیلی زیاد است ، طوری که چند شبکه تلویزیونی و بیش از ۶۰ شرکت موفق را اداره می کرده است .

و همیشه در ابتدای هر آموزش به نکته ای اشاره می کند و بارها با تکرار این موضوع را می گوید که به چه کسی باید گوش کنیم؟

همیشه خودش به مردم یاد می دهد که باید به کسی گوش کنند که الان ، به همه آروزهای خودش رسیده است .جالب است قبل از کوین ترودو اکثر مردم به راحتی وارد هر دوره ای می شدند بدون اینکه بدونن که آیا شخصی که این اطلاعات را به آنها آموزش می دهد خودش از این اطلاعات استفاده کرده است و به آرزوهاش رسیده یا نه.؟

پس می شود به کوین ترودو و آموزش هاش اعتماد کرد.

من توی کانال تلگرامم یک دوره رایگان دارم و توی اون به ترتیب دوره های کوین ترودو آموزش قانون جذب رو مورد بررسی قرار میدم ، اگر تمایل داری میتونی وارد کانال بشی.

 

برای ورود به دوره رایگان فرم زیر رو پر کن

دوره رایگان قانون جذب

دوره رایگان قانون جذب و بررسی دوره های کوین ترودو
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا