Deprecated: Required parameter $disabled_text follows optional parameter $value in /home/idealsen/public_html/wp-content/plugins/gravityforms/common.php on line 3176

Deprecated: Required parameter $form follows optional parameter $name in /home/idealsen/public_html/wp-content/plugins/gravityforms/includes/fields/class-gf-field-date.php on line 599

Deprecated: Required parameter $line follows optional parameter $rowCount in /home/idealsen/public_html/wp-content/plugins/perfmatters/inc/settings.php on line 1570

Deprecated: Required parameter $number follows optional parameter $query_type in /home/idealsen/public_html/wp-content/themes/jannah/framework/functions/post-functions.php on line 849

Deprecated: Required parameter $content follows optional parameter $custom_content in /home/idealsen/public_html/wp-content/themes/jannah/framework/functions/post-functions.php on line 984

Deprecated: Required parameter $output follows optional parameter $depth in /home/idealsen/public_html/wp-content/themes/jannah/framework/classes/class-tielabs-mega-menu.php on line 451

Deprecated: Required parameter $the_post follows optional parameter $sub_title in /home/idealsen/public_html/wp-content/themes/jannah/framework/plugins/class-tielabs-fbinstant-articles.php on line 95
هواپونوپونو چیست ؟ نتایج پاکسازی هواپونوپونو با جملات هواپونوپونو - ایده ال سنس
قانون جذب

هواپونوپونو چیست ؟ نتایج پاکسازی هواپونوپونو با جملات هواپونوپونو

با سلام خدمت دوست عزیزم ، توی این مقاله قراره همه راز و رمز های مربوط به پاکسازی هواپونوپونو رو بهت آموزش بدم .

اگر دنبال این هستی که با روش پاکسازی هواپونوپونو باورهای محدود کننده ات رو از بین ببری ، پس وقت بذار و این مقاله رو تا انتها بخون ، کار منو تو اینجا تموم نمیشه در آخر مقاله میتونی در قسمت نطرات نتایچ پاکسازی هواپونوپونو که بدست آوردی رو برامون بنویسی تا انگیزه ای برای دیگران همراهان هم بشه .

پاکسازی هواپونوپونو چیست ؟

هواپونوپونو روشی برای پاکسازی است که دکتر هولن به وسیله دکتر جو ویتالی این روش رو در سال های اخیر تونست به همگان معرفی کند . در اصل دکتر هولن این روش رو از مورنا سیمئونا کاهونایی یاد گرفته بود و این روش بومیان هاوایی هست ، برای پاکسازی روح .و این روش همینطوری نسل به نسل منتقل شده تا به این شکل ساده و روان در اختیار ما قرار گرفته است .این روش برای تغییر باور ها استفاده میشود.

معنی هواپونوپونو چیه ؟

هواوپونوپونو یا هواپونوپونو (به انگلیسی: Ho’oponopono) روش پاک سازی درونی مبتنی بر بخشش ، عشق و دگرگونی وجود دارد که متعلق به بومیان هاوایی است. کلمهٔ هواوپونوپونو به معنی درست کردن اشتباه است. بومیان هاوایی بر این باور نیستند که اشتباه کرده اند از افکار آلوده شده با خاطرات تلخ گذشته نشات گرفته اند. روش هواوپونوپونو فرایندی است که اگر شما را مجبور به پذیرفتن مسئولیت تصادفات زندگی می کند ، انرژی نادرست باعث می شود خاطرات و اشتباهاتی را ایجاد کند که باعث انسداد شود ، عدم تعادل و بیماری محافظت را پاک و آزاد می کند.

هواپونوپونو به چند روش قابل انجام در هواوپونوپونوی سنتی برای رفع اختلافات خانواده و حضور رهبر ارشد اجرا شده است. در این روش ، همهٔ افرادی که به نحوی با مشکل نظر در ارتباط با جلسه حضور پیدا کرده اند و به صورت دایره وار دور هم ایجاد شده اند. فرایند حل مسئله با مناجات شروع می شود. بحث و گفتگو در رابطه با مشکل وقتی که ادامه داد که به صلح و آرامش برسد. با بخش طلب و ابراز عشق ، مشکل بین افراد حل می شود و جلسه با مناجات خاتمه ساخته شده است.

در سال ۱۹۷۶ ، مورنا سیمئونا که یک کاهونا (رهبر روحانی و محرم اسرار) بود روش هواوپونوپونو را بروز کرد. او بر این باور بود که همه چیز در درون انسان اتفاق افتاده است ؛ استفاده از فرایند حل هوا هواپونوپونو را از حالت گروهی به حالت فردی و درونی تبدیل کرد. مورنا تصدیق کرد که هر شخصی در زندگی خود تجربه کرد که اثرات اعمال خود را بدرقه هواپونوپونو وارد مرحلهٔ جدید به نام هواپونوپونوی مدرن کرد.

ذکر پاکسازی یا جملات پاکسازی

متاسفم لطفا منو ببخش متشکرم دوستت دارم

یا هم

استغفر الله ربی و اتوب الیه

معجزه هواپونوپونو

در پاکسازی هواپونوپونو ما میتونیم داده و برنامه ها در واقع باور های محدود کننده خودمون رو پاک کنیم ، خیلی ها بر این باور هستن که باور های ما از زمان جنین بودن و بدو تولد ما شکل گرفته ، ولی در واقع این موضوع اشتباه هست و باور های برمیگرده حتی به انسان های نخستین ، به همین خاطر تنها وظیفه ما در تمام طول زندگی این است که مدام پاکسازی کنیم . 

حالا چرا میگیم معجزه هواپونوپونو :

چون در سال های زیادی استاد مختلفی اومدن و قانون جذب رو آموزش دادند و گفتند که انسان مسئول سرنوشت خویش است ،  و روش هایی مثل قصد کردن و این روش ها رو به انسان ها آموزش دادند ، در صورتی که با ورود هواپونوپونو به عصر مدرن ، کارایی این روش های دیگه واقعا کم شده .

البته من این موضوع رو هم بهتون بگم که ما هر لحظه در حال فرستادن ارتعاش هستیم و باید اول این موضوع که انسان یک موجود ارتعاشی هست نه یک موجود فیزیکی برای شما دوست عزیز حسابی حل شده باشه تا شما بتونی بهترین نتیجه رو از این موضوع بگیری.

قانون جذب و آموزش های مربوط به احساس خوب داشتن در حکم گل زدن در یک بازی فوتبال است و پاکسازی هواپونوپونو یک راهی برای گل نخوردن حساب میشه، و تیمی برنده هست که هم بتونه خوب گل بزنه و هیچ گلی هم نخوره یا کمتر گل دریافت کنه. که این موضوعات رو در کانال پاکسازی هواپونوپونو به صورت کامل برای شما توضیح دادیم .

ورود به کانال تلگرام پاکسازی هواپونوپونو

پاکسازی روش خیلی آسونی هست ، ما گفتن ذکر و چهار عبارت میتونیم پاکسازی کنیم داده های درونیمون رو ، اما این کار اینطوری نیست که یک کلید رو بزنی و تموم ، باید مدام مدام مدام و هر روز و بارها این عبارت رو بگیم .

متاسفم لطفا منو ببخش متشکرم دوستت دارم همش همین ؟

دقیقا ذکر پاکسازی همین چهار عبارت متاسفم لطفا منو ببخش متشکرم دوستت دارم هست و باید این عبارت ها رو بارها و بارها و بارها تکرار کنیم . ما باید این عبارت ها بگیم تا از جاده کفر به سمت مسیر شکرگزاری رهسپار بشیم.

البته ما میتونیم خلاصه شده این عبارت رو هم بگیم و بگیم خدایا شکرت دوستت دارم ، یا هم فقط بگیم متشکرم ، یاهم بگیم خدایا شکرت ، خود جوویتالی هم میگه هر چیزی که شما بهتون الهام میشه و باهاش راحت تر هستید همون رو بگید و در گفتن عبارت ها حساسیت به خرج ندین ، هر چند در ادامه من بهتون بهترین عبارت رو که در دین اسلام هم اومده رو معرفی میکنم.

ما در واقع این عبارت ها رو به خدا یا کائنات یا منبع یا جهان میگیم و اصلا مهم نیست که چه اسمی روش میذاریم و به ترتیب به این صورت هست :

 • خدایا، متأسفم که نسبت به افکار، باورها، احساسات و انرژی هایم بی توجه بودم.
 • خدایا، لطفا مرا ببخش که وجود این داده ها باعث شده چنین شرایطی را تجربه کنیم.
 • خدایا، سپاسگزارم که مرا از این افکار، باورها، احساسات و انرژی های ناخواسته پاک و رها می کنی.
 • خدایا، دوستت دارم که مرا در وضعیت صفر و خلأ قرار می دهی.

 

معجزه هواپونوپونو
هواپونوپونو در اسلام

هواپونوپونو در اسلام

نکته خیلی جالب اینه که این موضوع توسط پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) در ۱۴۰۰ سال پیش بیان شده و ما در کلام آیت الله بهجت این موضوع رو به خوبی میتونیم ببینم ، که ایشون گفتن  استغفار فقط برای توبه و آمرزش از گناهان نیست بلکه هر جا کم آوردی، حوصله نداشتی، گرفته بودی، پول نداشتی، باطریت تموم شد تسبیح را بردار و صد مرتبه بگو استغفر الله ربی و اتوب الیه … تا آرام شوی

استغفر الله ربی و اتوب الیه بهترین ذکری هست که ما میتونیم برای پاکسازی استفاده کنیم ولی بازم گفتم دست شما بازه با هر روشی که دلتون میخواد میتونید این پاکسازی رو انجام بدید ، اما این روش قدرت بسیار زیادی داره .

استغفر الله ربی و اتوب الیه به معنی این هست که از خداوند طلب بخشش می کنم و به سوی او باز میگردم.

رسول خدا (صلی الله علیه وآله وسلم) می فرمایند: مَنْ أَکْثَرَ الإِسْتِغْفارَ جَعَلَ اللهُ لَهُ مِنْ کُلِّ هَمّ فَرَجاً وَ مِنْ کُلِّ ضیق مَخْرَجاً وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لایَحْتَسِبُ. (بحارالأنوار (جلد ۷۴) / ترجمه رضایی ; ج ۱  ص ۱۸۹)

کسی که زیاد استغفار گوید و از خدا عذرخواهی کند:خداوند از هر غصّه ای برایش گشایشی قرار دهد و از هر تنگنایی راه فراری پیش پایش گذارد و او را از جایی که گمان ندارد روزی می دهد.

امام رضا (علیه السلام) از رسول خدا (صلی الله علیه وآله وسلم) روایت می کنند: مَنِ اسْتَبْطَأَ الرِّزْقَ فَلْیَسْتَغْفِرِ اللهَ. (بحارالأنوار، ج ۹۰، ص ۲۷۷)

کسی که روزیش به کندی به دست می آید، باید استغفار کند و از خدا آمرزش طلبد.

فواید پاکسازی هواپونوپونو

 1. افزایش رزق و روزی
 2. پیدا کردن رابطه مناسب
 3. ازدواج خوب
 4. به دست آوردن سلامتی و یا بهبود دادن سلامتی
 5. بچه دار شدن
 6. نزدیک شدن به خدا و در مسیر شکرگزاری قرار گرفتن
 7. دادن بدهکاری
 8. پیدا کردن شغل مناسب با توانایی های فرد

و هر کاری و هر خواسته دیگه ای که داشته باشید و اینا تنها بخشی از مواردی بود که از فواید هواپونوپونو بیان شد.

قدم به قدم پاکسازی تا پاک شدن داده های درون و رسیدن به نتیجه

برای اینکه یک پاکسازی خوبی رو داشته باشیم ، یادتون باشه که ما قرار نیست چیزی رو در بیرون پاک کنیم ، قرار نیست چیزی رو در دنیای بیرون تغییر بدیم ، دنیای بیرون آینه دنیای درون ماست ، یعنی در چیزی که در درون ذهن ما هست نمود بیرونی پیدا میکنه و به شکل اتفاقات و رخداد های بیرونی میشه.

یک مثال برای این کار این هست که شما یک لک یا کثیفی رو صورتت هست و میری جلو آینه و آینه رو تمیز میکنی ، آیا با تمیز کردن آینه اون لک یا کثیفی از روی صورت شما پاک میشه ؟؟؟ خب مسلما نه ، ما باید صورت خودمون رو تمیز کنیم تا تصویر داخل آینه هم تمیز بشه ، آینه داره خودمون رو به خودمون نشون میده و دنیای بیرون هم همینه ، قرار نیست ما دست ببریم به دنیا و بگیم هی فلانی تو اینجوری باش ، این اتفاق اونجوری باش ، مردم اینجوری برخورد کنید تا من حالم خوب باشه و سر حال باشم.اصلا همچنین چیزی نیست و ناممکن هست. همیشه این مثال آینه رو یادتون باشه.

پس خیلی مهمه که ما باید درون خودمون رو پاک کنیم تا خیر و برکتی که به سمت همه انسان های جاری هست رو دریافت کنیم و زندگیمون تغییر کنه.

قدم اول مسئولیت پذیری هست که ما باید مسئولیت ۱۰۰% ای زندگی خودمون و هر کس و هر چیزی که در زندگیمون هست رو بپذیریم ، وقتی مسئولیت پذیر باشیم قدرت زیادی رو بدست میاریم ، چون میدونیم این مشکلات رو خودمون به وجود آوردیم و به فکر بهبود و مرتفع کردنش می افتیم و شروع به کار میکنیم.

اگر بتونید دنیای رو به صورت ارتعاشی ببنیید خیلی راحت تر میتونید این موضوع رو درک کنید .

بعد از پاکسازی اگر ایده ای به ذهنتون خورد حتما به دست اقدام بزنید ، در کل در این روند و مسیر باید ایده های خودتون رو بعد از پاکسازی مقدس بدونید ، همون ایده ممکن گره های زندگی شما رو باز کنه .

فایل صوتی هواپونوپونو

در کانال پاکسازی هواپونوپو ،فایل های صوتی آموزشی از قدم اول تا آخر و همه راز و رمز های مربوط به پاکسازی هواپونوپونو قرار میگیره .

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا