قانون جذب

قانون جذب پول و ثروت که به راحتی شما را بی نیاز می کند

آیا شما قانون جذب پول و ثروت را می دانید؟

در ابتدای راه قصدا دارم شما را با مفهوم و کارکرد این جهان آشنا کنم.چون افرادی زیادی هستند که با آموزش های اشتباه سعی در گمراه کردن شما دارند.

این افراد یا به عمد و یا ندانسته مطالب غیر مفیدی را به شما آموزش می دهند و شما بعد از چند بار کار کردن در این زمینه یعنی قانون جذب متوجه این موضوع می شوید که این قانون کار نمی کند و بعد به این فکر می افتید که قانون جذب کلاهبرداری است و به فکر رد قانون جذب می افتید.

 

اگر با قانون جذب آشنایی ندارید پیشنهاد می کنم که حتما مقاله آموزش قانون جذب را مطالعه کنید.

 

در این دنیا هر چیزی از ارتعاش تشکیل شده است ، گوشی دستتون ، خود شما ، گل ، مبل ، میز ، تلویزیون و هر چیزی که شما دارید می بینید از ارتعاش تشکیل شده است و همه این ارتعاشات توسط قانون جذب سازماندهی می شوند.

ما بی نهایت ارتعاش و فرکانس داریم .

ما در مدرسه آموزش دیدیم که همه چیز از اتم تشکیل شده است . در زمانی که دانشمندان اتم را به عنوان کوچکترین ذره هان کشف کردند گفتن که از اتم کوچکتر در دنیا وجود ندارد.

اما بعدها با پیشرفت تکونولوژی و ساخت دستگاه های پیشرفته ، آنها توانستند الکترون و پروتون ها را نیز کشف کنند که از اتم کوچکتر بود.

وقتی الکترون را هم دوباره مورد بررسی قرار دادند متوجه شدند که در روی آن حفره هایی وجود دارد و الکترون یک چیز سفت نیست و خودش از ارتعاش تشکیل شده است.

به همین خاطر همه چیز در دنیا از اتم تشکیل شده است و ما می توانیم بگوییم که همه چیز از انرژی و ارتعاش تشکیل شده است.

دانستن این آگاهی باعث درک بهتر قانون جذب و قانون جذب پول و ثروت می شود.

بهترین تمرینات جذب پول
تمرین قانون جذب پول

قانون جذب پول چیست؟

با توجه به مطالبی که در مورد قانون ارتعاش و قانون جذب بیان شد ، قانون جذب پول هم یکی از مشتقات قانون جذب می باشد و کسانی که از این قوانین مطلع هستند در زندگی به درجات بالایی از ثروت و موفقیت رسیده اند.

قانون جذب پول در این باره صحبت می کند که اجسام و افکار هم ارتعاش در کنار هم قرار میگیرند و برای اینکه ما بخواهیم به پول و یا هر چیزی برسیم باید همین ارتعاش را از خودمان ساطع کنیم تا بتوانیم به ثروت دست پیدا کنیم.

 

چطوری می توانیم ارتعاش ثروت بفرستیم؟

قبل از این باید به شما این آگاهی را بدهم که ذهن ما یک دستگاه فرستنده ارتعاش است ، یعنی ما با ذهنمان می توانیم ارتعاش خواسته و یا هدف مورد نظرمون را بفرستیم.

حال این که به چه صورت می توانیم این کار را انجام دهیم ، با توجه کردن زیاد به پول و ثروت ، ما هر چقدر که بتوانیم ثروتمندان را تحسین کنیم .و یا درمورد فراوانی پول و ثروت در دنیا صحبت کنیم قانون جذب پول فعال می شود و ارتعاشی که ما از خودمان فرستادیم را در کنار ارتعاشات مربوطه قرار می دهد.

اما نکته مهم این است که ما اصلا نیازی نیست این موضوع را بدانیم و بفهمیم که چطوری ارتعاش ما در کنار ارتعاش پول قرار می گیرد.این وظیفه قانون جذب است و تنها وظیفه ما این است که از این قانون استفاده کنیم.

 

 

بهترین تمرینات جذب ثروت

یکی از قوی ترین تمرینات جذب ثروت بازی فراوانی خانوم استرهیکس است.

شما فرض کنید که هر روز ۱ میلیون تومن پول به حساب شما واریز می شود و هر روز یک میلیون به آن اضافه می شود و شما باید این پول را تا شب خرج کنید یعنی این پول را نمی توانید پس انداز کنید.

یعنی شما در روز دوم ۲ میلیون پول وارد حسابتان می شود و در روز سوم ۳ میلیون تومان و همینطوری افزایش پیدا می کند.

شما هر روز باید آن پول را خرج کنید و اگر خرج نکنید پولتان می سوزد و به فردا واریز نمی شود.

از نکات مهم دیگه این بازی اینه که شما اگر یک روز این بازی رو به هر دلیلی یا فراموشی و یا اینکه ندونید چی بخرید ، بازی رو انجام ندید ، باید بازی رو از ابتدا شروع کنید.

شما در این بازی نمی توانید پولتان را به کسی قرض بدهید و یا چیزی را زودتر به صورت اقساطی خرید کنید .در واقع این بازی آمده است تا ذهن شما را ثروتمند کند و افراد ثروتمند چیزی را به صورت اقساط نمی خرند.

در ادامه مقالات تمرین های بیشتری از جذب پول برای شما عزیزان قرار خواهیم داد.

حتما در قسمت نظرات نتایجی که از این بازی گرفتین رو برای ما یادداشت کنید و همچنین هر سوالی در زمینه پول و قانون جذب داشتید بپرسید.

 

میخوای قانون جذب پول رو یاد بگیری؟

یک خبر خوب ، ما در سایت ایده ال سنس یک دوره رایگانی داریم که قانون جذب رو از پایه به صورت کاملا رایگان آموزش میدیم.اگر دوست داری قوانین قانون جذب و پول رو یاد بگیری حتما در این دوره رایگان شرکت کند.

در این دوره رایگان کوین ترودو آموزش های قانون جذب رو با استفاده از آموزه های استاد بزرگ موفقیت و کسی که این اطلاعات رو از گروه های مخفی بدست آورده یعنی کوین ترودو به شما عزیزان آموزش می دهیم.

همچنین می توانید آموزش های بیشتر را در کانال تلگرام آموزش قانون جذب دنبال کنید و در این بستر هم به آموزش دیدن بپردازید.

دوره رایگان کوین ترودو

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا