قانون جذب

آموزش قانون جذب عملی از صفر تا ۱۰۰ به صورت قدم به قدم

با عرض سلام از اینکه در این صفحه فوق العاده حضور دارید بسیار خرسندیم.

در این مقاله قرار است که به شما قانون جذب را به صورت کاملا حرفه ای آموزش بدهیم .

در ابتدای امر یک توضیح کاملی از قانون جذب و قانون ارتعاش خواهیم داشت و سپس اساتید نحوه ارتباط این دو با هم و همچنین استفاده صحیح از تمارین را برای شما عزیزان شرح می دهیم.

در ادامه مقاله به مبحث احساس می پردازیم و راه رسیدن به آرزو ها را همچون رسیدن به ثروت ، عشق و سلامتی را در چارچوب مثال هایی توضیح خواهیم داد.

اگر شما شخصی هستید که هیچ اطلاعاتی درمورد قانون جذب ندارید و اصلا این قانون را نمیشناسید ، بعد از اتمام این مقاله حسابی این مفهوم برای شما جا می افتد و شما یک استاد قانون جذب در نوع خود و به نسبت برداشت اطلاعات خود می شوید.

در ابتدای کار می خواهیم یک سوال مهم را با هم بررسی کنیم .و این سوال این است که :

آیا قانون جذب راست است یا دروغ ؟

برای رسیدن به جواب این سوال که آیا قانون جذب حقیقت دارد و یا دروغ است بهتر است از چند جنبه علمی ، مذهبی و مهم ترین جنبه یعنی تست کردن چند تمرین ساده با هم بررسی کنیم.

 

در ابتدا قصد دارم یک تعریف خیلی کاملی از قانون جذب داشته باشم:

تعریف قانون جذب

قانون جذب بیان می کند که دو تا چیز هم ارتعاش کنارهم قرار می گیرند. در دید کلی به این موضوع بیشتر اشاره شده است که به هر چیزی که فکر کنیم همان یا یک چیز مشابه آن را جذب می کنیم.

طبق تعریف گفته شده دو تا چیز هم ارتعاش جذب هم می شوند . اما یک سوال دیگر در دل این تعریف به وجود آمد ؟؟؟ ارتعاش چیست؟؟؟

 ارتعاش چیست؟

ارتعاش و فرکانس در قانون جذب به یک معنی می باشد و درباره این صحبت می کند که اجسام و افکار و هر چیزی که هم ارتعاش با هم باشند جذب هم می شوند.

به طور مثال چند بادکنک را در نظر بگیرید که در رنگ های مختلف هستند ، مثلا یکی سبز ،دوتا قرمز و یک سفید.

در داخل یک بادکنک قرمز و سبز گاز می کنیم و در داخل بادکنک سفید و قرمز دیگر هوا .

هوا به دلیل سنگین بودن ، بادکنک را به سمت زمین می آورد ولی بادکنک هایی که داخل آنها با گاز پر شده است به سمت آسمان می رود.

اصلا ربطی به رنگ بادکنک ها ندارد.یعنی یکی از بادکنک های قرمز که داخل آن با گاز پر شده به سمت آسمان و دیگر به سمت پایین می رود.

ارتعاش در واقع جوهر اصلی وجود هر چیزی است.

 

چگونه می توان به یک خواسته رسید ؟

تنها راه رسیدن به خواسته ها این است که ما با خواسته ای که داریم هم ارتعاش باشیم. مثال بادکنک ها را در ذهن خود بیاورید.

اگر خواسته ما رفتن به سمت بالاس باید جوهره درونی ما از گاز پر شده باشد و اگر هدف آمدن به سمت پایین است باید از هوا پر شده باشد.

حال اگر خواسته ما رسیدن به یک مدل ماشین خاص و یا رسیدن به نیمه گمشده مان است ، ما تنها راهی که داریم این است که با خواسته هایمان هم ارتعاش باشیم.

یک سوال مهم :آیا همه کسانی که به خواسته های خود رسیده اند هم ارتعاش خواسته شان بوده اند؟

جواب این سوال بله است .

ما از ارتعاشات درونی هم خبری نداریم و به ظاهر به بعضی افراد که به خواسته هایی که ما دوست داریم داشته باشیم و آنها دارند رسیده اند . با خود می گوییم فلانی اصلا نه از این قوانین چیزی سر درمی آورد و نه دنبال کتاب خواندن و این جور مسائل است اما همیشه به راحتی به خواسته هایش می رسد.

بعد از کلی فکر و خیال با خود به این نتیجه می رسیم که همه این مسائل و قانون جذب و این همه کتاب و دوره چرت است و فقط برای کلاه برداری از مردم ساخته شده است.

 

اما واقعیت چیز دیگری است .

واقعیت چیست؟

اگر تمایل به درک واقعیت دارید حتما از همین لحظه تا آخر این مقاله بدون هیچ پیش قضاوتی همراه ما باشید.

نکته اول برای رسیدن به واقعیت کنار گذاشتن اعتقادات و یا باور هایی است که از کودکی تاکنون در ذهن ما جای گرفته است و اجازه فکر کردن به ما را نمی دهد.

ظرف ذهنی خود را خالی کنید

اولین نکته در یادگیری هر چیزی خالی کردن ظرف ذهنی است .یعنی ما اگر با داشته ها و افکار قبلی خود نسبت به کی موضوع جدیدی نگاه کنیم . نگاه ما خالص نبوده و دچار پیش قضاوت در مورد مساله پیش روی خود خواهیم شد.

 

چرا باید قانون جذب را یاد بگیریم؟

یاد گرفتن قانون جذب کاملا اختیاری می باشد اما ما قانون جذب را یاد می گیریم زیرا همه افراد موفق دنیا از این قانون استفاده می کنند.

یک برداشت اشتباه نسبت به این قانون این است که ما فکر می کنیم قانون جذب را یاد می گیریم که از آن استفاده کنیم ولی در صورتی که اینطوری نیست . ما هر لحظه در حال استفاده از این قانون هستیم.

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا