کوین ترودو

دانلود رایگان کتاب های پیشنهادی کوین ترودو|پکیج کامل کتاب های کوین ترودو

با سلام خدمت شما همراه همیشگی سایت ایده ال سنس .

کوین ترودو یکی از بهترین اساتید قانون جذب در دوره فوق العاده خود به نام آروزی تو دستور توست بارها تاکید به مطالعه کتاب می کند و اظهار دارد که در گروه های مخفی اولین و اصلی ترین روش دریافت اطلاعات مطالعه بارها و بارها و بارهای کتاب های موجود در گروه های مخفی است.

 

گروه مخفی چیست؟

گروه های مخفی متشکل از افراد سطح بالای جامعه است که در سرتاسر جهان وجود دارد و این افراد در این گروه های گرد هم می آیند تا به خود و خانواده خود نشان دهند که دنیا چگونه کار می کند و راه رسیدن به آروزها از چه مسیری می گذرد.

 

آیا ما هم این امتیاز را داریم که کتاب های گروه های مخفی را مطالعه کنیم؟

کوین ترودو در دوره آروزی تو دستور توست بارها این مساله را تکرار می کند که کتاب هایی در گروه های مخفی موجود است کتاب های در جلد های زرد رنگ که از سال ها پیش شاید نزدیک به هزار سال پیش باشد .و این کتاب در زبان های مختلفی وجود دارد و در این کتاب ها به دقت شما یاد میگیرید که به چه کسی باید گوش داد و مراحل یادگیری شما به ترتیب پیش خواهد رفت.

اما این هیچ کس اجازه خارج کردن این کتاب ها را از این گروه ها مخفی همچون فراماسونری و برادرهود و اسکال اند بونز ندارد .

پس راه حل چیست؟

راه حل مطالعه کتاب های پیشنهادی کوین ترودو این است که کوین یکسری کتاب های مشابه را به حضار در سمینار آروزی تو دستور توست معرفی میکند و این را هم با صراحت و با شفافیت بیان می دارد که این کتاب های معرفی شده حاوی ۹۹% مطالب کتاب های گروه های مخفی است و هر کسی که قصد پیشرفت در قانون جذب را دارد و اینکه دوست دارد خیلی سریع به آرزوها و خواسته هایش برسد باید این کتاب ها خیلی به تکرار مطالعه کند.

 

پکیج کامل کتاب های کوین ترودو

این پکیج شامل ۱۴ کتاب می باشد که این کتاب ها همه به صورت نسخه اصلی و بدون سانسور می باشد و پیدا کردن این کتاب ها در بازار خیلی سخت می باشد تازه اگر نسخه اصلی را بتوانید پیدا کنید.

ما در اینجا این پکیج کامل را برای شما عزیزان تهیه کرده ایم و با دقت کامل این کتاب های ترجمه و تنظیم شده اند.

 

**کوین ترودو تاکید خاصی دارد که این کتاب های به همین صورتی که لیست می شوند خوانده شوند.**

کتاب های پیشنهادی کوین ترودو
کتاب جادو فکر بزرگ دیوید شوارتز

۱.کتاب جادوی فکر بزرگ اثر دیوید شوارتز

این کتاب اولین کتابی هست که در این فهرست وجود دارد و کوین ترودو از ما می خواهد که اولین کتابی که بعد از دوره آروزی تو دستور توست مطالعه کنیم همین کتاب می باشد.

این کتاب ذهن ما را باز می کند و دید ما را به سمتی می برد که ما در اولین قدم از یادگیری خود قبول کنیم که کار فیزیکی بیشتر و یا استعداد بیشتر داشتن دلیلی بر پیروزی ما در بازی زندگی نیست .بلکه داشتن ذهنی بزرگتر می تواند کمک کننده ما در این مسیر باشد.

 

کتاب های پیشنهادی کوین ترودو
دانلود کتاب پله پله تا اوج

۲.کتاب پله پله تا اوج اثر زیگ زیگلار

دومین کتاب از کتاب های کوین ترودو کتاب پله پله تا اوج می باشد که این کتاب توسط زیگ زیگلار نوشته شده .مفهوم کلی این کتاب این است که بعد از اینکه ما متوجه شدیم که همه چیز به ذهن ما مربوط می شود ، حالا نوبت آن است که ما کم کم دیدمان رو نسبت به رخداد ها  و اتفاقات اطرافمان و حتی نسبت به وضعیت موجود خودمان از شرایط ظاهری تا شرایط اقتصادی و روابطمان کم کم بهتر و بهتر و بهتر کنیم.

این کتاب خیلی آرام آرام دیدگاه و ذهنیت ما را مثبت تر می کند.

کتاب های پیشنهادی کوین ترودو
دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود

۳.کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر و جری هیکس

سومین کتاب از سری کتاب های کوین ترودو کتاب فوق العاده بخواهید تا به شما داده شود اثر استاد بزرگ قانون جذب استرهیکس می باشد.

استرهیکس کسی است که اسم قانون را قانون جذب قرار داد ، قبل از استرهیکس نویسنده گان و اساتید موفقیت اسم های گوناگونی همچون قانون ثروتمند شدن و قانون بیندیشید و ثروتمند شوید و … بر روی قانون جذب گذاشته بودند.

کتاب بخواهید تا به شما داده شود ، بعد از اینکه شما متوجه ذهنی رخ دادن اتفاقات اطرافتان شدید و کم کم هم نگرشتان را به مسائل عوض کردین که حاصل عوض شدن کانون توجه شما می شود .که در مبحث ارتعاش بسیار تاثیر گذار است .

اکنون نوبت آن رسیده که استرهیکس ما را با مفهوم فوق العاده احساس آشنا کند .احساسات راهنمای درونی ما هستند و ما می توانیم با خیال راحت به احساسمان گوش دهیم .

پیشنهاد می شود این کتاب ها را بارها و بارها مطالعه کنید .این حرف کوین ترودو هم هست.

کتاب های پیشنهادی کوین ترودو
دانلود کتاب راز راندا برن

۴.کتاب راز اثر راندا برن

کتاب راز خانوم راندا برن یکی دیگر از کتاب های هست که کوین این کتاب را معرفی می کند و بیان دارد که این کتاب می تواند دید ما را به قانون جذب باز کند.

این کتاب که خیلی مشابه فیلم راز می باشد ، قانون جذب را به صورت ساده برای ما تعریف و بیان می کند.

کتاب های پیشنهادی کوین ترودو
کتاب سایکو سایبرنتیک دکتر مالتز

۵.کتاب سایکو سایبرنتیک

کتاب پنجم از سری کتاب های کوین ترودو کتاب سایکو سایبرنتیک می باشد که این کتاب مفهوم تصویر ذهنی را به خوبی برای ما باز می کند تا همه ما از اهمیت این ماجرا با خبر شویم.

حتما در خواندن کتاب های قبلی به مرحله استادی برسید و سپس مطالعه این کتاب را شروع کنید.

کتاب های پیشنهادی کوین ترودو
دانلود کتاب ۱۷ قانون موفقیت ناپلون هیل

۶.کتاب قوانین موفقیت در ۱۷ درس از ناپلئون هیل

یکی از ویژه ترین کتاب هایی که تاکنون به آن برخورد کرده ایم کتاب قوانین موفقیت ناپلئون هیل است ، این کتاب در طول تاریخ بارها سانسور شده و بارها ثروتمندان هر دوره سعی در حذف این کتاب از بازار داشته اند .

اما بعد از گذشت سال ها و دسترسی برخی از اساتید موفقیت همچون استرهیکس به نسخه اصلی این کتاب بعد از ترجمه در اختیار شما عزیزان قرار گرفت.

کتاب های پیشنهادی کوین ترودو
دانلود کتاب بیندیشید و ثروت مند شوید ناپلون هیل

۷.بیندیشید و ثروتمند شوید از ناپلئون هیل

اگر اهل مطالعه باشید احتمالا در ۸۰% کتاب های موفقیتی که می خوانید نام کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به گوشتان خورده است .

این کتاب انگار پایه همه کتاب هایی است که در زمینه قانون جذب نوشته می شوند . اما این کتاب ها بارها مورد سانسور قرار گرفته است و تیم ایده ال سنس در تلاش زیاد بود تا نسخه اصلی این کتاب را برای شما تهیه کند و کوین ترودو هم به این موضوع خیلی اشاره می کند که نسخه اصلی این کتاب ها دیگر در بازار موجود نمی باشد. وگرنه حتما این کتاب را در صدر این فهرست قرار می داد.

به دلیل حذفیات این کتاب بهتر است که این کتاب را در فهرست دقیقا در همین شماره ۷ کتاب های مورد مطالعه قرار دهید. و گول حرفایی کسانی که ادعا می کنند نسخه اصلی این کتاب را به شما می دهند را نخوردید.

کتاب های پیشنهادی کوین ترودو
دانلود کتاب جادوی باور مایرون برستول

۸.جادوی باور اثر مایرون بریستول

این کتاب در مورد باور های صحبت به میان می آورد و می گوید نیروهایی قدرتمندی که در ذهن شما قفل شده اند می توانند تبدیل به واقعیت شوند.

کسانی که با قانون جذب آشنایی دارند به خوبی می دانند که باور می تواند سرنوشت انسان را رقم بزند و این کتاب در جایگاه هشتم فهرست کتاب های کوین ترودو قرار دارد و در این مرحله است که ما شروع می کنیم کم کم به تغییر باورهای محدود کننده به باورهای ثروت آفرین و روابطی فوق العاده.

کتاب های پیشنهادی کوین ترودو
کتاب آیین دوست یابی از دیل کارگی

۹.آیین دوستیابی اثر دیل کارنگی

اگر به دور و اطراف خودتان نگاهی بیندازید به خوبی متوجه می شوید که کسانی که ارتباطات خوبی دارند نسبت به دیگران موفق تر هستند .

این کتاب به این موضوع می پردازد که ارتباطات موثر می تواند راه موفقیت ما را هموار تر کند و مثال هایی از بزرگان تاریخ می زند که ما به خوبی متوجه این موضوع بشویم که ارتباط با دیگران یک نکته بسیار با اهمیت است که کمتر کسی به این موضوع توجه نشان می دهد.

کتاب های پیشنهادی کوین ترودو
کتاب برو به دستش بیار ریچارد برانسون

۱۰.کتاب برو به دستش بیار(نترس انجامش بده) اثر ریچارد برانسون

این کتاب همانطور که از اسم آن پیداست ما را به شجاعت دعوت می کند. در راه رسیدن به هدف کسانی موفق هستند که شجاعانه کاری را بدون در نظر گرفتن دیدگاه های دیگران انجام می دهند.

ریچارد برانسون می‌گوید: “تمام مطالبی که در این کتاب مطرح شده‌اند، درس‌هایی هستند که در زندگی یاد گرفته‌ام؛ هدف‌هایی که آن‌ها را دنبال کرده‌ام و چیزهایی که به آن‌ها ایمان دارم. اما این‌ها فقط محدود به من نشده و منحصربه‌فرد نیستند. همه به یادگیری مستمر نیاز دارند. همه به داشتن هدف نیاز دارند. هر کدام از درس‌هایی که من عنوان کرده‌ام، می‌تواند برای همه‌ی ما کاربردی باشند. ما قادریم آن چیزی باشیم که می‌خواهیم و هر کاری را انجام دهیم که می‌خواهیم. پس به پیش بروید، گام اول را بردارید و فقط انجامش دهید! اگر به خودتان باور و اعتقاد کامل داشته باشید، در می‌یابید که می‌توانید به هر چیزی که بخواهید دست پیدا کنید.

کتاب های پیشنهادی کوین ترودو
دانلود کتاب قدرت فکر مثبت وینست پیل

۱۱. کتاب قدرت فکر مثبت اثر نورمن وینسنت پیل

قدرت تفکر مثبت به ما کمک می کند که در لحظه حال زندگی کنیم و اینکه بتوانیم از پس به ظاهر مشکلات روزمره خود بربیاییم.

خیلی به زندگی در لحظه اعتقاد دارند و به ما آموزش می دهند که در لحظه حال زندگی کنیم ولی این کار در شروع یادگیری امری بسیار سخت است به همین خاطر این کتاب در ردیف ۱۱ام قرار داده شده است.

کتاب های پیشنهادی کوین ترودو
دانلود کتاب بازی کار لی نلسون

۱۲.کتاب بازی کار اثر لی نلسون

کتاب بازی کار یک کتاب فوق العاده است که ما را به درون خود دعوت می کند جایی که همه اتفاقات از آنجا سر منشا می گیرد.

کتاب های پیشنهادی کوین ترودو
کتاب پدر بی پول رابرت کیوساکی

۱۳.پدر پولدار پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی

این کتاب با یک داستان زیبا اما واقعی از رابرت کیوساکی نشان می دهند که طرز تفکر یک فرد ثروتمند و یک فرد فقیر ، نحوه سرمایه گذاری و نصیحت و توصیه هایی که برای ما دارند به چه شکلی است.

این کتاب دید ما را نسبت به ذهنیت یک فرد ثروتمند باز می کند.

کتاب های پیشنهادی کوین ترودو
کتاب آنچه بدست می آوریم از جان گری

۱۴.کتاب آنچه می گوییم و آنچه به دست می آوریم

در این کتاب نویسنده می گوید که برای هر مشکلی دو راه وجود دارد یکی راه درونی و دیگری راه بیرونی و توضیح می دهد:

راه بیرونی آن است که تمام انرژی خود را روی رایزنی ها با افراد شاخص متمرکز کنیم و شاید از این طریق رانت هایی نیز به دست آید و راه درونی که من بیشتر با آن مانوس هستم این است که روی خودمان متمرکز بشویم.

جان گری می گوید: « پول، به رسمیت شناختن، ازدواج، فرزندان، شغلی مهم و آبرومند، لباسهای شیک و جورواجور، بردن یک بلیط لاتاری، یا هرنوع دیگر از موفقیت های بیرونی که در اندیشه ی شما بگنجد، همه، مانند یک آئینه ی بسیار زیبایی است که بر روی احساسات درونی شما وارونه شده است.

 

این کتاب ها را بارها و بارها مطالعه کنید

و هیچ وقت از آموزش دست نکشید

تا موفق شوید

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا