قانون جذب

کتاب سارا اسرار قانون جذب را یاد می گیرد استر هیکس به صورت pdf

کتاب سارا استر هیکس 

راه کار عملی برای مقابله با تضاد ها

 

در کتاب سارا استر هیکس به خوبی راه کار مقابله با تضاد ها رو با استفاده از داستانی کودکانه ، به شیوه خیلی جذاب بیان میکند .همونطور که در مقدمه این کتاب نوشته شده : ناشر بزرگی یک بار به من گفت (( مردم ترجیح می دهند سرگرم شوند تا این که دایم به آنها اطلاعات بدهیم . )) اگر این حرف درست است پس اطلاع رسانی به شکل سرگرم کننده موثرترین روش انتقال اطلاعات است ، حتی انتقال اطلاعاتی که ارزش شخصی فراوانی دارد .

نگاهی به کتاب سارا استر هیکس

نویسنده : استرهیکس

این کتاب به صورت pdf  می باشد

قیمت ۹۵۰۰ تومان

 

بعد از خرید کتاب سارا استرهیکس چه چیزی به دست میارم :

 

آیا کسی هست توی زندگی شما ، که مدام با شما سر لج داره و شما رو اذیت میکنه ؟ یا آیا از شرایط کاری و خانوادگی ، محیطی که در اون قرار دارید راضی نیستید ؟ و مدام آرزو میکردین که ای کاش من در جای بهتری به دنیا اومده باشم ؟

اگر پاسخ شما به این دست سوالات مثبت هست ، کتاب سارا استرهیکس به خوبی این مضوعات رو برای شما توضیح میده که مشکل اصلی در این جور مسائل خودمون هستیم و این توجه و ارتعاشی که ما داریم ارسال می کنیم این افراد و شرایط رو به این صورت به سمت ما می کشد .

آیا می دونید که چطوری ارتعاش صحیحی به کائنات ارسال کنید ؟

اگر دوست دارید یاد بگیرید که مفهوم ارتعاش چیست و چطوری میتونید یک ارتعاش خوبی رو ارسال کنید تا هم محیط و هم وضعیت زندگیتون از چیزی که الان هست به کلی تغییر کنه ، در این کتاب راهکار های عملی همراه با داستان بسیار جذابی در مورد شخصیتی به اسم سارا نوشته شده ، خوبی این کتاب سادگیش هست و این کتاب برای همه سنین خوبه .

اگر شما فرزندی دارید و دوست دارید که بهترین شیوه ممکن برای تربیت کودکتون به شیوه قانون جذب داشته باشید ، این کتاب خیلی میتونه به شما کمک کنه ، همچنین این کتاب رو میتونید برای بچه ها تون هم هدیه بدین .

 

برای دریافت یک فصل از این کتاب جذاب در کادر زیر اطلاعاتتون رو وارد کنید

کتاب استرهیکس

خرید کتاب استرهیکس

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا