کوین ترودو

کوین ترودو کیست ؟ دوره آرزوی تو دستور توست کوین ترودو

کوین ترودو میلیاردر خود ساخته آمریکایی با رازهای پنهانی و عجیب از گروه های مخفی . به راستی که کوین ترودو چه می گوید ؟آیا حرف های او هم تکراری و کاملا مبهم و نامفهوم است ؟ کوین ترودو از راز پنهان می گوید ، این راز پنهان چیست؟ آیا این حرف ها همان مباحث فیلم راز است؟

 

با عرض سلام

دوست عزیزم یک مقدمه پر از ابهام را الان با هم مطالعه کردیم ، میدونم که دنبال شنیدن حرف ها و درس ها و دوره های کوین ترودو هستی . اینجا همون جایی هست که میتونی همه حرفای نشنیده کوین ترودو که سانسور شده است رو به صورت کامل بخونی .( البته حرف های کوین ترودو که سانسور شده یا از قصد بوده و بخشی از حرفاش هم به علت اینکه گفتن این مبحث زیاد اهمیت نداره سانسور شده.)

در ابتدای راه میخام بهت یک بیوگرافی از کوین ترودو رو بگم .

اصلا کوین ترودو کیه ؟ از کجا شروع کرده ؟ اصلا این حرفا توی ایران جواب میده ؟ آیا کار کوین ترودو فروش آرزوست ؟

دانلود دوره کوین ترودو آرزوی تو دستو توست
دانلود دوره کوین ترودو آرزوی تو دستو توست

 

زندگی نامه کوین ترودو

کوین ترودو پسر یک جوشکار بسیار ساده با وضع مالی بسیار ضعیفی به نام رابرت ترودو بود . همین تضاد از نظر مالی کوین ترودو را به سمت درس کشاند و او بسیار در درس خواندن موفق ظاهر شد ، به طوری که در مقطع دبیرستان شاگرد اول مدرسه شناخته شد .

کوین ترودو در سن ۱۷ سالگی به دنیای کسب و کار وارد شد  و کار او خرید و فروش خودرو های دست دوم شد . در این کار موفق ظاهر شد .ولی با توجه به مطالعات زیادی که در مورد موفقیت داشت و مطالعه شدیدی در زندگی افراد موفق می کرد ، به سمت قانون جذب و آموزش این قانون گرایش پیدا کرد.

به همین دلیل کلاس های تقویت حافظه رو برگزار می کنه و از همین راه سود خیلی خوبی عایدش می شه  و خود او برگزاری این کلاس ها را به عنوان سکوی پرتاب خود در زمینه موفقیت و رشد فردی می دوته.

 

رشد درآمدی کوین ترودو

کوین ترودو بعد از موفقیت در زمینه فروش دوره های تقویت حافظه و همچنین موفقیت در کسب و کار فروش خودرو های دست دوم تصمیم دیگری برای موفقیت و بیشتر کردم درآمد خود می گیرد . او وارد شبکه بیزنس نتورک می شود و از این راه هم پول های گزافی وارد حسابش می شود .و اعتماد به نفس بیشتری به دست می آورد.

کم کم با کمک و رابطه گری یکی از دوستانش وارد تلویزیون می شود و برای شبکه های مختلفی تیزر تبلیغات درست می کند و همین امر هم سبب افزایش درآمد کوین ترودو می شود.

 

کوین ترودو در جوامع مخفی و راز های میلیون دلاری

همانطور که اشاره شد ، کوین ترودو در زمینه رشد فردی و توسعه شخصی و قانون جذب به شدت مطالعه داشت و حتی در دوره تقویت حافظه استاد شد.

به سبب همین مطالعات اون توانست دوستان زیادی در این حوزه پیدا کند .

دوستانی که برخی از آنها بشدت ثروتمند بودند و خیلی هم نفوذ داشتند. همین نفوذ افراد موجب شد که کوین ترودو به گروه های مخفی راه پیدا کنه .

گروه های مخفی ؟؟؟ به راستی که گروه های مخفی چه چیزهایی آموزش میدن ؟ اصلا گروه مخفی به چه گروه هایی ، گفته میشه ؟

اگه بحث برای موفقیت و قانون جذب چرا مخفی باشه؟

گروه های مخفی چیست و چه آموزش هایی دارن؟

اول از همه یک تعریف عامه از گروه مخفی از دید خود کوین ترودو که میگه گروه مخفی ، گروه هایی هستند که از دید مردم عادی پنهانن ، کسی نمیدونه اونجا چه خبر؟ چیکار میکنن ، حتی بعضی هاشون بسیار نماد دارن که کلا افکار  رو عمومی پرت نمادهاشون بکنن (مثل فراماسونری) و کسی اصلا به فکر اینکه واقعا داره توی این گروه ها چی میگذره نیفته .

گروه هایی همچون فراماسونری ، اسکال اند بونز ، برادر هود و …

خب حالا واقعا توی این گروه ها چه خبر؟

از هزاران سال پیش یک سری افراد ممتاز جامع ، راز هایی که حاکم بر قوانین کائنات هست رو به اشکال مختلف درک کردند و اونا رو تست کردن ، دوستان این رازها یک چیز شوخی و الکی نیست که در حین خوندن این بخش یک لبخندی روی لبتون بیاد و بگین ها کدوم راز ، کدوم قانون ؟چطوری فقط اونا فهمیدن ؟ اگه چیزی بود خب همه میدونستن دیگه.

میخام مبحث رو اینجوری برای شما شرح بدم ، البته بیشتر این حرفا از خود کوین ترودوست ، کسی که عضو این گروه ها بود ، بخشیش هم از مطالعه هایی که خب گاه ، گاهی توی این زمینه ها داشتم .(صرفا نه برای گروه مخفی ، بلکه برای قانون جذب) .

ببینید توی این جهان یک سری نظم و قوانینی هست ، دیگه امروزه با توجه به این پیشرفت علمی کسی نیست که بخاطر گفتن گرد بودن زمین اعدام بشه یا کسی دیگ قانون جاذبه رو ندونه ، یا حتی این نظم و فاصله کشهکشان ها و ستاره ها  و …

قوانینی که توی جهان حکم رانی می کنن ، انواع  و اقسام قوانین فیزیک و شیمی و اینا هستند ، حالا چندتاییش رو که ما خیلی داریم میشنویم و کاربردش رو میدونیم یکیش همین قانون جاذبه زمینه .

قانون یک چیزیه که به راحتی نقص نمیشه یا چیزی بهش غلبه پیدا نمیکنه البته استثناهایی هم هست که اونا رو هم میگم.

فرقی نمیکنه که شما آدم خوب یا بدی باشی ، در صورت پریدن از یک بلندی قطعا به سمت زمین پرتاب میشی ، حتی فرقی نداره به خوب بودن یا بد بودن شما ، ممکنه دست و پات هم بشکنه. پس این یک قانونه .

البته این قانون جاذبه زمین رو هم خیلی اشخاص میتونن دورش بزنن و هم بعضی از اشیا . مثلا هواپیما که تا حدودی غلبه پیدا می کنه به این قانون جاذبه.

قانونی هم توی دنیا هست که به اسم قانون جذب رواج پیدا کرده ، این قانون میگه مشابه ، مشابه خودش رو جذب میکنه .

و هر چیزی رو که میخوای جذب کنی به مقدار و شدت تمرکزت بستگی داره.

قانون جذب رو نه میشه دور زد و نه میشه ازش فرار کرد

 

با این توضیحات کوتاه بر میگردیم سر بحث خودمون که توی جوامع مخفی چه خبره ؟

گروه های مخفی به ظاهر یک سری افراد با نماد های فراوان هستن که دقیقا کسی نمیدونه چیکار میکنن . اما در باطن این گروه ها افراد ثروتمند خودشون و خونوادهاشون رو تحت آموزش میذارن و این آموزش ها هم خیلی قدم به قدم با پیچیدگی ها خودش طی میشه تا به درجات بالا برسن .

و قطعا خروجی این گروه ها و آموزش ها چیزی جز ، ثروت ، سلامتی ، روابط فوق العاده و یک زندگی ایده آل نیست .

همون چیزی که خیلیها این روزها دنبالش و باهاش کلی به چالش میخورن . و نمیدونن که کجای کارشون ایراد داره ، توی دوره های زیادی شرکت میکنن ، کتاب های زیادی میخونن و نتیجشون همیشه یکسانه.

ما شما رو از این سردرگمی در میاریم با ارائه اصول و راهکارهای دقیق و به جا (این شعار نیست)

بعضیا دیگه هم که دچار روزمرگی شدن و تسلیم سرنوشت خودشون و میگن که از دست ما کاری بر نمیاد .

یک سوال از این افراد اگه همه چیز از قبل نوشته شده ، دقیقا برای چه چیزی ما رو به محکمه میبرن ؟؟؟ خب دیگ نمیومدیم توی این دنیا یک راست میرفتیم به بهشت یا جهنم .

من خودم اعتقاد شدید به مقدرات خدا دارم ، به اینکه خدا اول و آخر هر چیزی رو میدونه و در این هیچ شکی نیست . اما با علم اندک خودم از قرآن و شنیدن تحقیقات ناچیزم در برابر این کتاب فهمیدم که خدا میگه سرنوشت رو سپرده به دست خودمون .

البته در نهایت ما به این نکته میرسیم که ما یک بنده ای هستیم در دست یک ارباب بسیار مهربانی . که هم روزیمون دست خداست و هم مرگ و زندگیمون . کار ما فقط متصل شدن و چنگ زدن به این ارتباطه همین.

در آینده به امید خدا به همه این مباحث به صورت خیلی دقیق و جزئی تر خواهیم پرداخت . حتی همه چالش های این مسیر رو بررسی خواهیم کرد.

چیزی که در این گروه ها تدریس میشه ، اصولی است که اگر یک شخصی مثلا ماها که دسترسی به این گروه ها نداریم اینا رو بشنویم و صد در صد عمل کنیم .دقیقا نتایج همون ثروتمندان رو میگیریم.

البته هدف صددرصد عمل کردنه ولی خب هر شخصی باید ببینه چقدر خودش مشتاق به انجام دادنش هست.

همه این مطالب با استفاده از قرآن و روایات به راحتی در دسترس ما هست . حتی خیلی بهتر و بیشتر و جامع تر .ولی خب متاسفانه این گروه های مخفی یکی دیگه از وظایفشون اینه که حقیقت بین خودشونه ، راز و ثروت هم بین خودشونه . کسی بخواد متوجه کار اینا بشه ، یا باید حذف شه یا اصلا نمیذارن .

به همین خاطر میان و ترویج فقر میکنن .میان و یک سری چیزهای کاملا چرت و پرت و بی معنی از ادیان رو برای مردم و دنبال کنندگان اونا بولد(بزرگنمایی) میکنن .میان و کلا جهان رو به فقر دچار میکنن.

(اینجا بازم مجبورم که حرفمو تکرار کنم که این مباحث اصلا شوخی نیست).

همین الان ما هم در وضعیت کنونی کشور می بینیم که چالش های زیادی هست. هممون به دنبال یک حاشیه سود امن و مطمعن می گردیم و شاید توی تنها جایی که بخواییم این حاشیه سود رو پیدا کنیم ، یک کار بدون ریسک مثل کارمندی باشه . اما دوست من با من همراه باش ، منم یکی ام با تمام دغدغه های تو ، همراه باش تا از این قوانین پرده برداریم به کمک هم.

سوال ؟ کوین ترودو هم عضو همیناست ، پس چرا باید بیاد یکسری حرف هایی بزنه برای ثروتمند شدن ما ؟

اصلا میشه به خودش و حرفاش اطمینان کرد؟

سوال خیلی خوبیه و چالش اساسی بحثه . این سوال رو دقیقا خودم پرسیدم در شروع آشناییم با کوین ترودو.

حالا جواب ، بدون هیچ مقدمه ای و حاشیه رفتنی :

دو تا راه پیش روی ما هست ، این دوتا راه مربوط به دو گروه شخصیت میشه :

  1. بشنویم حرفاشو ، تست کنیم و اگر نتیجه داد ادامه بدیم .
  2. کورکورانه ردش کنیم ، یا قبولش کنیم .

ببینید آموزش قدم به قدم ، یعنی اینکه ما نمذاریم که ذهن شما دچار ابهام بشه . هر سوالی پیش بیاد رو میتونین مطرح کنین.و ما پاسخگوی این سوالات و چالش های شما هستیم .

کلا قدم گذاشتن توی این راه ینی تغییر عادت ، تغییر عادتی که تسلیم سرنوشت بودن ، تسلیم روزمرگی بودن ، سعی نکردن ، عدم تلاش برای تغییر زندگی و بهتر کردنش .

شما می تونید همین الان تمام این حرفا ها رو رد کنین که یک عده ای میدونم دقیقا همین کارو میکنن .و از این افراد از اینکه تا اینجای مقاله همراه ما بودن ممنونم.

یا هم می تونید با ما در آموزش های بعدی همراه باشید و تست کنید ، اگه نتیجه بخش بود ادامه بدین و گرنه بذاریدش کنار.

یک نکته به شدت مهم : برای موفق شدن دنبال قرص نگردید.

همراه عزیز میدونی میخام چی بگم ؟ موفقیت یک مسیر داره نه خیلی سخت ، نه خیلی آسون ، باید یکسری چیزا رو بهش عمل کنی و این برای شروع این مسیر کار سختیه .

سختیشم برای اینه که قراره یک سری عادت رو تغییر بدی. (اگه مرد این راه هستی میتونی ادامه بدی )

هر چند این مقاله بیشتر دیدت رو باز میکنه ، و در سلسه مراتب این مقالات و فیلم های آموزشی و پادکست هاست که دقیق تر میشیم روی این مسیر و دقیقا اینکه چه کاری باید انجام بدیم .من مسیر رو بهت میگم و تو اون رو برای مدت مشخص انجام میدی ، ما کنار همدیگه هستیم.

بپردازیم به ادامه مبحث !

برخی روش های تدریس در گروه های مخفی به چه شکله ؟

  1. خوندن کتاب
  2. از طریق سمینار و ورکشاپ
  3. از طریق استاد و شاگردی

در گروه های مخفی اولین روش به صورت خوندن کتابه ، به شما یک کتاب میدن و شما اون رو میخونی و باید در مطالب کتاب به مرحله عالی برسی و عملیش کنی بعد بری مرحله بعد.اینطوری نیست که فقط انباشت اطلاعات داشته باشی.

از شما راجع به اطلاعاتی که توی کتاب خوندی سوال می پرسن و اگه در مباحث ضعیف باشی انقدر در اون مبحث به شما آموزش میدن تا بتونی بری مرحله بعد ، حالا سوای این قضیه که بری مرحله بعد اینه که خب وقتی این مباحث رو یاد میگیری و کاربردیش میکنی توی زندگیت ، هم ثروتت بیشتر میشه و هم روابط و سلامتیت و کلا کیفیت زندگیت.

اصلا قرار نیست کنکور بدی و یه چیز رو حفظ کنی و بری مرحله بعد، بعد یک مدت هم فراموش کنی . اینجا کنکور زندگیه باید مطالب بره توی خونت تا بتونی توی زندگی ازش استفاده کنی و کسی هم که نتونه در نهایت مجبور به کنار گیری از گروه میشه و زندگی معمولی خودش رو میتونه ادامه بده.

روش دوم تدریس از طریق سمینار و ورکشاپ هاست که ما دراین سایت تمام سمینارها و ورکشاپ های کوین ترودو رو برای شما قرار خواهیم داد تا ازاین مطالب نهایت استفاده رو ببرید.

مرحله سومم همون بحث استاد و شاگردیه ، مثل فیلم جنگ ستارگان ، یک استاد به صورت شخص برای شما مطالبی رو بیان میکنه و باید طبق دستورات اون استاد پبش برید تا مرحله به مرحله پیشرفت کنید.

خیلی با حاله ها ، اینطوری نیست ؟؟؟ میری توی یک گروه یکسری کارا رو (جدا از اینکه باید یک سری سختی هایی بکشی) به صورت مرتب انجام میدی هر چی بری مرحله بالاتر یا حتی مباحث رو بهتر انجام بدی پول بیشتری هم میاد توی حسابت .

اصلا اشتباه نکنید ، توی این گروه ها به شما حقوق نمیدن ! شما وقتی یاد میگیری از قدرت ذهنت استفاده کنی خودت پول خلق میکنی .حالا راه و روش های زیادی داره که با هم بررسی می کنیم .

 

دوره رایگان کوین ترودو

ما در ادامه آموزش های دوره رایگانی از آموزش ها و سمینار های کوین ترودو برای شما عزیزان تدارک خواهیم دید.

 

نمایش بیشتر

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا